top of page

From the Devil’s Punchbowl (Airija)Tai trijų Airijos muzikantų projektas. Aaronas O’Haganas – garsus airiškųjų dūdmaišių (angl. Uilleann pipes) bei medinių fleitų meistras ir atlikėjas iš Antrimo. Jis daug metų koncertavo su grupe „Réalta“, yra nuolatinis Belfasto tradicinės muzikos scenos dalyvis ir labai laukiamas mokytojas.


Šiame projekte airiškuoju dūdmaišiu ir medine fleita grojančiam Aaronui buzukiu pritaria Luke’as Wardas – žinomas airių tradicinės muzikos atlikėjas, ypač išpopuliarėjęs 2005 m., kai kartu su Donegalo akordeonistu Martinu Tourishu išleido albumą „Clan Ranald“. Lukas gastroliuoja po visą pasaulį – yra grojęs JAV, Kanadoje, Australijoje ir daugelyje Europos šalių. Savo pirmą pasirodymą kartu atlikėjai ir pavadino „From the Devil’s Punchbowl“.


Šiame projekte duetą papildo smuikininkė Melanie Houton iš Donegalo grafystės. Atlikėja – daugkartinė airių tradicinės muzikos konkursų „Fleadh Cheoil“ apskrities, provincijos ir nacionalinio turo laimėtoja, 2009 m. jai suteiktas prestižinis Senior Oireachtas Fiddle titulas. Melanie daug koncertuoja, dalyvauja festivaliuose ir meistriškumo mokyklose įvairiose šalyse. Rengiant Luke’o ir Aarono albumą „From the Devil’s Punchbowl“ ji buvo kviestinė muzikantė. Visi drauge jie pasirodys ir festivalyje „Skamba skamba kankliai“.


Daina iš „From the Devil’s Punchbowl" repertuaro:bottom of page